Podpůrné skupiny

Srdečně vás zveme na podpůrné skupiny při kojení a nošení. O co se jedná :)? Je to posezení v podporující společnosti, kdy probíráme různá témata ohledně kojení, nošení dětí, výchovy a všeho, co se týká dětí a mateřství.

Skupinky jsou vždy tématicky zaměřené – nejbližší bude 1.6. na téma Dlouhodobé kojení a samoodstav. Můžete ale přijít s jakoukoliv jinou otázkou ohledně kojení a nošení. Atmosféra je uvolněná a většinou probíráme i jiné oblasti života :).

Samozřejmostí je možnost přijít s děťátkem, nakojit ho a být tam s ním.

Kdy, kde, v kolik?

Každý sudý čtvrtek, 10:00 – 12:00 v Ostrově pro rodinu, Zámečnická 1151/7 Olomouc.

Kdo vás bude čekat?

Skupinku vedu já (více o mně zde: Pavla Marečková) s kolegyní Petrou Vytáskovou, která je dula, poradkyně nošení dětí a taktéž laktační poradkyně (více o Petře zde: Petra Vytásková).

Vstupné

Vstupné je 50 Kč – na pronájem prostor.

Kdo může přijít?

Vítán je každý, kdo se zajímá o kojení, nošení, kontaktní rodičovství. Nejčastěji za námi chodí ženy s malými miminky a těhotné. Přijít může ale kdokoliv – podporující muži, babičky, maminky, tchýně, kamarádky.

Věříme, že se nám podařilo vytvořit bezpečné místo pro sdílení se bez jakéhokoliv odsuzování. Jsme si vědomy, že každá z nás má jiný životní příběh. Nesoudíme. Podporujeme.

Moc se na vás těšíme. Jsme tu pro vás, ať vás zajímá cokoli.

Pavla a Petra